نرم نرمک می رسد اینک بهار!

درود بر شما

اکنون که در واپسین روزهای سال 1393 هستیم، زمان به شدت و تندی می گذرد. روزهای اول سال، وقتی نگاهی به تقویم می اندازی از فراز و نشیب آن و از طولانی بودن سال دلت می لرزد. اما، اکنون که چند روزی به پایان سال نمانده است، دلت قرص است. سالی جدید در پیش روی است و سال گذشته با تمامی شیرینی ها و سختی هایش رو به اتمام است. سالی که گذشت، برای من حداقل سال تلاس و کوشش بود. سالی که با دوستانی خوب به سر شد. با محمود سنگری عزیز، با امیر خان وفائیان، با سیامک محبوب عزیز، با رامین نادری و همچنین سایر همکلاس دوره دکتری خانم ها نویدی، دانایی، نیک نیا، اله بخش، امامی و بهی مهر روزهای خوبی را پست سر گذراندیم. روزهای سرشار از خاطره و مهربانی، روزهایی که گاهی با نگرانی همراه بود و گاهی با آرامش و مهربانی.

روزهایی که شاید دیگر باز نگردد. روزهایی که گاهی چنان منحصربفرد بود که شایستگی ثبت در تاریخ را دارد. روزهایی که با امیر وفائیان، در مترو شاداب و خندان بودیم. به سختی با هم خداحافظی می کردیم و نمی خواستیم از هم جدا شویم. روزهایی که با محمود عزیز پیگیر آزمون زبان بودیم یا خرید کتاب و نوشتن مقاله و پیگیری انتشار مصاحبه و ....

روزهایی که منتظر سیامک عزیز بودیم تا نظریات و فرانظریه ها را با رامین نادری دوره کنیم! روزهای طلایی و بازنگشتی!

امسال هم گذشت. امیدوارم سال جدید، سالی پرپار برای همه باشد. سالی که در آن مردم عزیزمان ایران، خندان و شاداب تر باشند. سالی که مهربانی ها بیشتر از قبل باشد. سالی که امیدوارتر به آینده باشیم.

سال نو پیشاپیش مبارک!

با احترا

معرفت

/ 3 نظر / 28 بازدید
mahmood

سلام هر وقت روزهای گذشته را مرور می کنم، یاد روزهای به قول شما روزهایی که با نگرانی و استرس به دانشکده می رفتیم و بعضی اوقات هم با فراغ بال. روزهای خوبی بود، ان شالله روزهای خوبی در پیش رو باشد. برای شما و خانواده محترمتان هم سال بسیار خوبی آرزو می کنم و برای تمام دوستانی که نامشان را هم ذکر کردید، بهترینها نثارشان باد. روزهای تلخی هم برای همکلاسی هایمان رغم خورد. عزیزانی را از دست دادند، خدا در این روزها تمام رفتگان را بیامرزد. برای آنها هم آمرزش از طرف خدا طلب می کنم. از استادان هم بگویم که استاد منصوریان، استاد جمالی و خانم دکتر ریاحی نیا، استاد برنا و خانم دکتر میرطاهری. برای این عزیزان هم سال خوبی آرزو می کنم شاد باشید. زیاد حرف نوشتم

زهرا نوری

سلام استاد عزیز سال نو بر شما و خانواده ی گرامیتون مبارک باشه سالی سرشار از بهترینارو براتون آرزو میکنم

سیامک محبوب

سلام سال نو مبارک (البته الان 25 اردیبهشته). نمی دونستم میای وبلاگ و اسرار کلاس را عمومی می کنی! :-) پستت رو دیدم حس خوبی بهم دست داد.