سفرهای تابستانی!

با سلام و احترام

با شروع تابستان بسیاری از سفرهای ما  که جنبه تفریحی دارد  آغاز می شود و برای تمدد اعصاب و استراحت سالانه به بهره بردن از فضاهای لذت بخش می پردازیم. گرچه نفس این کار بسیار ارزشمند است اما می توان با کمی تغییر در برنامه های روزانه مان از سفرهای تابستان بهره بیشتری ببریم. سفرهای تابستانی در افزایش دانش افراد و کسب تجربه های جدید نقش مهمی ایفا می کند. به عنوان مثال می توان در حین سفر از کتابهای جیبی بهره گرفت. کتابهایی که در همه جا و در هر موقعیتی می توان از آنها استفاده کرد. بازدید از مراکز علمی و فنی هم می تواند در برنامه سفرهایمان قرار گیرد. برخی از شهرها علاوه بر مناظر زیبا دارای منابع ارزشمند نیز هستند. موزه ها، کتابخانه ها، مراکز علمی، پارک های فناوری و ... عمدتا در فصل تابستان پذیرای افراد و خانواده های آنها هستند.

از کنار این مراکز به سادگی عبور نکنیم. 

با احترام

معرفت

/ 4 نظر / 4 بازدید

باسلام و احترام.کاش چندتا از این مراکز را نام می بردید.شاید گزاز ما هم افتاد و بهره می بردیم!

سنجد

در مورد مطلب بازهم امتحان استاد اگه من جای شما بودم دو نمره از همشون کم میکردم. کامنت هایی که براتون گذاشتن پر از غلط املایی! مملکته داریم نه یکی نیست به من بگه آخه دانشجوه داریم! زت زیاد!

کتاب دوست ندارم

یادمان نرود که جهان کتابی است که با سفر خوانده می شود. به نظر من حتما لازم نیست کتابی که جنبه مادی و فیزیکی دارد در دست گرفت و مطالعه کرد طبیعت پر است از خواندنی ها فقط کافی است چشم ها را شست و جور دیگر دید.

آقا یا خانم سنجد شما زیاد جوش نزنید آقای معرفت از 17 بیشتر به کسی نمی دن مخصوصا تازگی ها ..به من که 16 داده بودن با اون همممممممممممممممممممممممممه ............................