مراسم جشن دانش آموختگی دانش آموختگان علم اطلاعات و دانش شناسی ورودی 90 سمنان

درود بر شما


وقتی بعد از امتحان عملی برنامه نویسی جاوا از تهران به سمنان بازگشتم، اولین ایمیلی که در جی میلم خواندم نامه خانم صابری به مناسبت مراسم دانش آموختگی دانشجویان ورودی 90 علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان بود. ابراز احساسات گرم و دلنشین خانم صابری نسبت به مراسم دانش آموختگی دانشجویان ورودی 90 و تلاش این عزیزان در گرامیداشت دانش آموختگی شان را تحسین می کنم. گرچه قلبا دوست داشتم و برنامه ریزی کرده بودم در مراسم شرکت کنم اما متاسفانه تغییر زمان امتحان برنامه نویسی توسط استادم جناب دکتر برنا موجب شد تا امکان حضور در این مراسم بیادماندنی را از دست بدم.
از اینکه علی رغم هماهنگی قبلی برای حضور در مراسم و به خاطر تغییر ناخواسته امتحان برنامه نویسی نتوانستم در این مراسم حضور یابم بسیار متاثرم اما از سوی دیگر می دانم که توانمندیهای دانشجویان زیرک و باهوش ورودی 90 و صبوریشان بسیار زیاد است و حتما توانسته اند مراسمی عالی و در خور شان و منزلت خویش بگیرند.

مراسم دانش آموختگی یکی از مراسم بیادماندنی است که خاطرات شیرین و تلخ ایام دانشجویی را مدتها در ذهن و جان شما ماندگار می کند. عصاره خوبیها و گذشت های دوران دانشجویی در این مراسم به رخ کشیده می شود.
امیدوارم این مراسم آغازی باشد برای بی پایانی دانشجو بودن.

تمایل دارم صمیمانه ترین تبریک ها و شادباش ها را نسبت به این دوستان ابراز نمایم. امیدوارم همواره شاداب و تندرست باشند.

با احترام

/ 5 نظر / 32 بازدید
سحرملکی

با سلام خدمت شما و دوستان عزیز بله جشن بسیار خوبی بود اما جای شما و سایر اساتید بسیار خالی بود انشالله در جشن های سال های دیگر شاهد حضور شما باشیم.

رهایی

با سلام از لطف بی نهایت شما کمال تشکر را دارم. هر چند در جشن کوچک ما حضور نداشتید اما همین جا از همۀ زحمات شما در طول این سال ها بی نهایت سپاسگزاریم. به امید روزهای خوب

رخساره محمدی

استاد هم از شما و هم اساتید دیگه، به خاطر همه زحماتی که برا ما دانشجوها کشیدین به نوبه خودم تشکر می کنم. از همین جا هم به همه دوستانی که جشن گرفتن و در جشن شرکت نکردن جشن دانش آموختگی (نه فارغ التحصیلی..) رو تبریک می گم. امیدوارم که همیشه در همه مراحل زندگیشون موفق باشن. اوناییم که قصد دارن کنکور بدن چه اونایی که خوندن و نخوندن دانشگاهای خوبی در بیان. و کسایی که می خوان برن سر کار بهترین کار گیرشون بیاد. زنده باشید و برقرار. یا حق

مریم عمروانی

با سلام تبریک به دوستان 90

طاهره نظری

استاد نبودتان در این ترم به طور کااااااااامل در دانشکده و در جشن بچه های ورودی 90 احساس میشد...به امید بازگشتتان و دیدار مجدددر ترم های آینده.