تغییر نام رشته کتابداری به علم اطلاعات و دانش شناسی!

با سلام

با تغییر نام رشته کتابداری و اطلاع رسانی به علم اطلاعات و دانش شناسی، موافقت شد. متن خبر را می توانید در لیزنا مطالعه کنید.

با احترام

معرفت

/ 5 نظر / 3 بازدید
دانش دوست

علم اطلاعات یا دانش شناسی!!!!! شما وقتی می شنوید زیست شناس ، زمین شناس، دارو شناس، و غیره چه چیزی در ذهنتان تداعی می شود یا نه بهتر بگویم این رشته ها با پسوند شناس با تمام جزئیات و چم و خم کار این علوم سروکار دارند و آنها را موشکافانه بررسی میکنند. ولی دانش شناس ینی ما کتابداران یک دایره المعارف باشیم و این غیر ممکن است و اسم بزرگی برای یک رشته است. به نظر بنده تنها کتابداران بخش فهرست نویسی تحلیلی را شاید بتوان با این عنوان خطاب کرد ولی در کل برای نام رشته به طور کل مناسب نیست. برای من همیشه جای سوال است که چرا اصرار داریم ظاهر قضیه را عوض کنیم ولی محتوا را رها کرده ایم. کتابداران دوست دارم نظر شما را بدانم.

کتابدار

به قول برادر شاعرمون ::::::: مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید!!!

عم قضی

فکر نمی کنن اطلاعات با دانش آسمون تا زمین فرق داره فک کن عمه ی طرف می پرسه عزیزم چی میخونی طرف میگه علم اطلاعات می خونم. واه خدا مرگم بده عمه جون اطلاعات علم بود من نمی دونستم . بابا یه حالی به فکر محتوا کنید که داره نخ نما میشه و اصلا به روز نیست و برای دهه چهله . من نمیدونم چرا ظاهرو بزک می کنن ولی محتوارو یه آبی به دستو روش نمیزنن!!!!!!!!!

دقت کردین بعد از فارق التحصیلی شما رو باید با چی خطاب کنن؟ و عملا برای پیدا کردن شغل با مشکل مواجه خواهید شد. میری کتابخونه دنبال کار بگردی میگی دانش شناسی خوندم میگه وات !!! ببخشید اینجا کتابخونه است در ضمن من دانشو می شناسم فقط خرجش زیاده که امیدوارم حل بشه!!!!![لبخند] دانشجویان دانش شناسی جدید کتابداری قدیم مدرکتون با چه عنوانی ارائه خواهد شد.؟ کتابداری خیلی خوب بود همین.بابا نونمون آجر شد اگه کتابخونه هم میشد بری الان دیگه نمیشه. عمه و خاله و دایی و فک و فامیلو چجوری توجیح کنم . اگه برم خواستگاری فک کنن دارم خالی می بندم چی؟ راستی چرا رسانه ها اعلام نکردن؟ ای خداااااااااااااا رفتن ابرو رو درست کنن زدن چشمم کور کردن. شما بیاین برای محتوا یه فکری کنید که این دانشجوهای بیچاره 6 واحد تکراری آشنایی با علوم مهندسی رو نگزرونن واقعا جای تاسفه

87

عم قضی جون رشته ما که محتوا نداره. سرشار از چرت و پرته