نمایشگاه کتاب سمنان افتتاح شد!

با سلام و احترام

یکی از فعالیت های فرهنگی مهم که همه ساله اقشار مختلف فرهنگ دوست را در گرد هم می آورد، برگزاری نمایشگاه های کتاب می باشد. نمایشگاه کتاب سمنان افتتاح شد. این رویداد مهم فرهنگی خیل کثیری از علاقمندان کتاب را حداقل به مشاهده عناوین جدید انتشار یافته در نشر ایران تشویق می نماید. بسیاری از خانواده ها همراه فرزندان خود از نمایشگاه کتاب بازدید می نمایند که در نوع خود برای ترویج فرهنگ مطالعه در بین خانواده ها بسیار مهم و تاثیر گذار است.

روز پنج شنبه وقتی از نمایشگاه بازدید می کردم از جمعیت بسیار زیادی که مشتانه کتابها را تورق می کردند و مشغول خرید یا مشاهده محتوای کتاب ها بودند، لذت بردم. برخی اوقات مشاهده رفتارهای مردم، بویژه در نمایشگاه های کتاب جالب و دیدنی است.  کودکانی که دست در دست والدین از ین غرفه به آن غرفه می روند و کتابهای رنگ و وارنگ را نشان والدین می دهند تا بلکه کتابی بخرند و  والدینی که مداوم در پی یافتن کتابهای مورد علاقه شان هستند. به نظر می رسد اگر ساعت نمایشگاه کتاب تا ١١ باشد بسیار مناسبتر است. سالن نمایشگاه هم انصافا خوب بود. شهر سمنان، شهری فرهنگی است که کتاب و کتابخوانی در آن رونق خاصی دارد. کوچک و بزرگ، جوان و کلانسال با مطالعه انس و الفت دارند.

معرفت

/ 1 نظر / 5 بازدید
مریم عمروانی

سلام خسته نباشید همیشه به وبلاگ شما سری می زنم و ان را میخوانم چقدر روان و خوب می نویسید همیشه کامل و جامع از همه جا و به روز گاهی او قات تلنگری برای خودم که فرصتهایم را بیهوده هدر ندهم