سال نو مبارک! دانشگاه سمنان دبیر منطقه 8 فناوری اطلاعات شد.

با سلام

بی مقدمه، سال نو را به همه تبریک می گویم. امیدوارم سال 1392 سالی سرشار از شادی و شادکامی برای ملت ایران و تمامی انسانها باشد. سال گذشته، با تمام شیرینی ها و ناکامی ها، گذشت. امیدوارم شادمانی ها و شادکامی هایتان در سال گذشته بیش از ناکامی هایتان بوده باشد، گرچه همواره معتقدم ناکامی ها و مشکلات گذشته را باید به دست فراموشی سپرد و همواره باید تلاش کرد تا به آینده نگاه داشت. امیدواری به آینده نعمت بزرگی است.

در واپسین روزهای سال نود و یک ، با همت کارشناسان محترم حوزه فناوری اطلاعات دانشگاه، حمایت بی دریغ معاونت محترم پژوهشی دانشگاه (و کارکنان عزیز این واحد بویژه جناب آقای مهندس مولایی،  و آقای عبدوس، آقای رهایی)  و نیز معاونت محترم دانشجویی (بویژه اقای دکتر اسحق رحیمیان) و همینطور مدیر دفتر ریاست دانشگاه جناب آقای مهندس مداح و در نهایت حمایت ها و مهربانی های ریاست محترم دانشگاه، موفق شدیم تا دبیری منطقه 8 فناوری اطلاعات وزارت علوم و تحقیقات و فناوری را کسب نماییم. این موفقیت گرچه در انتهای سال نود و یک بود، اما بی شک برکاتش در سال نود و دو و سالهای بعد خواهد بود.

امیدوارم دانشگاه سمنان بتواند میزبان شایسته ای برای دبیری منطقه 8 فناوری اطلاعات وزارت علوم باشد.

با احترام

معرفت

/ 7 نظر / 11 بازدید
کتابدار87

رحمان معرفت مدير گروه فناوري اطلاعات دانشگاه سمنان؟ درست فهمیدم؟ جالبه

...

باسلام توضیح بیشتری می فرمایید دبیری منطقه 8 فناوری اطلاعات وزارت علوم و تحقیقات و فناوری چه مسئولیت هایی برایتان به همراه دارد اصلا دبیری این سمت ینی چه !!!!!!!!!!

معصومه جلیل پور

سلام استاد سال نو رو خدمت شما و خانواده ی محترمتون تبریک میگم. ایشالا سال خوب و پرخیر و پربرکتی داشته باشید.[گل] التماس دعا...

شاگرد

سال نو مبارک

باسلام من هم اين موفقيت بزرگ رو تبريك ميگم به خاطر همه ي زحمت هايي كه كشيدي فكر مي كنم شايسته ي اين موفقيت بوديد. از طرف عزيزت[لبخند]

فاطمه آزادی(شاگرد89)

سال نو را به شمای بزرگوار استاد گرامی تبریک عرض می نمایم. پیروز باشید ان شاالله.

سحرملکی

باسلام خدمت شما استاد بزرگوار دبیری منطقه 8 فناوری اطلاعات رو به شما تبریک میگم . وقتی خبرش رو تو سایت دانشگاه خوندم خیلی خوشحال شدم امیدوارم همیشه موفق باشیدوهم چنین سال خوبی رو پیش روداشته باشید.