تسلیت برای درگذشت همکاری مهربان

باسلام و احترام
خبر درگذشت دوست و همکار عزیزمان، جناب آقای دکتر اسماعیل حبیبی، برایم بسیار تکان دهنده وناگهانی بود. مهربانی های ایشان را هیچگاه از یاد نخواهم برد. بنده در سازمان انرژی اتمی ایران با ایشان همکار بودم و از نزدیک با منش زیبا و انسان دوستانه ایشان آشنا بودم و بعد ها نیز که ارتباطم با ایشان، با وجود بعد مسافت همچنان ادامه داشت، از محبت ها و مهربانی های ایشان بی نصیب نبودم. امیدوارم در سایه رحمت الهی روحشان شاد باشد.
این ضایعه را به همسر محترمشان، خانواده گرامیشان، همکارانم در سازمان انرژی اتمی ایران، دانشجویان و جامعه کتابداری و اطلاع رسانی ایران تسلیت عرض می کنم

با احترام
رحمان معرفت

/ 3 نظر / 33 بازدید
الهام بادینلو

دریغ و درد... خبر انقدر سریع و کوتاه و سخت بود که همکارانم که شاگردانش بودند، با حالی زار راهی بهشت زهرا شدند افسوس که دیگر صدای رسا و قوی و مردانش در گوشمان نمیپیچد افسوس

مرتضی

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام فقدان استاد بزرگوارمان ما را نیز اندوهگین ساخت که در برابر این غم بزرگ تسلیت واژه کوچکیست به طوریکه اندوه ما در غم از دست دادن آن عزیز بزرگ در واژه ها نمی گنجد تنها می توانیم از خداوند متعال برای بازماندگان صبری عظیم و برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب کنیم.

لیلا گلستانها

جناب آقای دکتر معرفت با عرض سلام و تسلیت به مناسبت درگذشت همکار عزیزمان آقای دکتر حبیبی و برای اینجانب که به مدت چهار سال استاد عزیزم بود و چه قدر حیف و افسوس که از میان ما رفتند . روحش شاد.