موفقیت دانشجویان گروه علم اطلاعات دانشگاه سمنان در آزمون کارشناسی ارشد 94

با سلام

از شنیدن خبر موفقیت دانشجویان فهیم و زیرکی که شایسته بهترین ها هستند بسیار خرسندم. به همه شما دانشجویان عزیزی که در آزمون کارشناسی ارشد سال 94 رتبه های تحسین برانگیز کسب کرده اید تبریک می گویم و خوشحالم که دفتر دیگری از تحصیل و کسب دانش در مقابلتان گشوده شده است. ظاهرا امسال برخی از دانشجویان گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان این رتبه ها را در آزمون کارشناسی ارشد کسب کرده اند:

آقای فاروق نیازی رتبه 19

خانم زهره مقیسه رتبه 20

خانم مهسا مرادیان رتبه 29
خانم زهره ابراهیمی رتبه 64
خانم نیلوفر حیدری رتبه 85
خانم فاطمه متولی رتبه 109
خانم بهاره عباسی رتبه 187

به دوستان مهربان این عزیزان در دانشگاه سمنان نیز تبریک می گویم. من آنها را نیز توانمند و با انگیزه و هوشمند می دانم و بی تردید در آینده خبرهای خوبی درباره آنها خواهیم شنید.
به همکارانم در گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان، سرکارخانم صابری و جناب آقای کشاورز نیز دست مریزاد میگویم و بابت حمایت های معنوی و علمی از دانشجویان عزیز تشکر میکنم.
با احترام

/ 2 نظر / 39 بازدید

باسلام تبریک صمیمانه من را پذیرا باش همسر عزیزم. بی شک حمایت های شما و همکاران محترمتان در گروه و البته زیرکی و پشتکار دانشجویان عزیز در این موفقیت ارزشمند موثر بوده است. به امید موفقیت های هرچه بیشتر

فاروق نیازی

با سلام و عرض ادب بی شک اگر زحمت های شما استادان دلسوز نبود این چنین موفقیت هایی هرگز حاصل نمی شد. من از شما و دیگر استادانمان در دانشکده روانشناسی مهدیشهر صمیمانه تشکر میکنم و اطمینان دارم تنها راه جبران زحممات شما عزیزان کسب موفقیت های برتر می باشد.. بازم تشکـــر و به امید موفقیت های دیگر..