ارتقا جایگاه دانشگاه سمنان در رتبه بندی 2014 سایمگو

درود بر شما

خبر جدید و تحسین برانگیز اینست که دانشگاه سمنان در رتبه بندی جدید یعنی 2014 وبومتریک در سایمگو در سطح کشور  رتبه چشمگیر 21 را کسب کرده است جالب اینست که پیش از این رتبه دانشگاه سمنان در این رتبه بندی عددی بالای هفتاد بوده است اما در رتبه بندی جدید به رتبه 21 رسیده است.

در رتبه بندی جدید از بسیاری از دانشگاه هایی که سالها رتبه های بهتر از دانشگاه سمنان داشته اند، جلو زده ایم. دانشگاه هایی مانند زنجان، گیلان، یزد و  کاشان و ...

از زمانی که به عنوان مدیر گروه فناوری اطلاعات دانشگاه انتخاب شدم،  یکی از دغدغه هایم این بود که در حوزه وبومتریک دانشگاه سمنان بتواند جایگاه شایسته ای بدست آورد. خوشبختانه با تلاش های همکارانم در فناوری اطلاعات دانشگاه سمنان توانستیم به این موفقیت برسیم.

تولید محتوای صورت گرفته در دانشگاه سمنان در طی دو سال اخیر بسیار چشمگیر بوده است و اینها همه مرهون تلاش همکاران تلاشگرم در گروه فناوری اطلاعات دانشگاه بویژه شخص آقای مهندس اسد محمدنژاد و سایر همکاران آی تی دانشگاه در دانشکده ها می باشد. از حمایت های معاون محترم پژوهشی دانشگاه، جناب آقای دکتر سعدالدین و نیز ریاست سابق دانشگاه، جناب آقای دکتر خیرالدین نیز باید قدرشناسی کرد.

هنگامی که ایده توسعه وب سایت های دانشکده ها در شورای انفورماتیک دانشگاه مطرح شد و با مقاومت و سرسختی بسیار زیاد موفق به اجرایی کردن آن شدیم و  از زمانی که با کمک آقای مهندس محمدنژاد توانستیم کارگاه های آموزشی طراحی وب سایت را با موفقیت اجرا کنیم، در دلم همیشه احساس می کردم که روزی نتیجه این تلاش ها را خواهیم دید.

به همکارانم در حوزه فناوری اطلاعات دانشگاه و سایر همکارانی که در تولید محتوای سایت های دانشگاه دستی بر آتش داشته اند تبریک می گویم. تعداد این همکاران زیاد است ،آقای لطفی (دانشکده هنر)، آقای ابراهیمی (علوم انسانی)، خانم نیکو، خانم حامدیان (دانشکده روان شناسی)و بسیاری دیگر از همکاران که همواره در راه اعتلای دانشگاه سمنان در پیدا و پنهان فعالیت می کنند.

امیدوارم همواره شاداب و موفق باشند.

/ 3 نظر / 23 بازدید
محمدطاهری

افتخاری بزرگه... اینده روشنه...

محمد

خبر خوبی بود. اینده روشنه...

محمدی

خبر مسرت بخشی بود.[راک]