همایش ملی کتابداری و اطلاع رسانی, مشکلات و شکلات!

با سلام

مدتی است که به وبلاگم سرنزده ام. خبرهای خوب و اتفاقات مبارکی در طی این مدت روی داده است. متاسفانه فرصت نوشتن نداشته ام. یکی از خبرهای خوب برگزاری موفق  همایش ملی انجمن دانشجویی  کتابداری و اطلاع رسانی سمنان بود. حضور آقای عمرانی و دکتر قاضی زاده و دکتر اصنافی و دکتر اسدی و خانم پاکدامن و سایر همکاران دانشگاه از جمله آقای زمانی و خانم سراج در همایش لحظات علمی شادابی ایجاد کرده بود. کار بچه های انجمن علمی فوق العاده بود. انجمن علمی بستری است برای شکوفایی علمی و اجرایی. به نظر من برخی از دانشجویانی که اکنون با انجمن همکاری می کنند آینده درخشانی خواهند داشت. از آقای ناظری و قره بقلو و ولویی و دوستانشان در ورودی های 90 که با جدیت موضوع همایش را پیگیری می کردند متشکرم. نقش خانم ها در برگزاری همایش نیز بسیار چشمگیر بود. خانم دلیخون و فیضی و سلیمی و داب و سایر دانشجویان عزیزی که مجال نام بردن از آنها نیست شایسته تقدیر و تشکر هستند. دانشجویان پیام نور دامغان که با حوصله تمام در همایش حضور یافتند نیز حرکتشان قابل تقدیر است. بویژه ابتکار عملشان در گرفتن سرویس از دانشگاه آزاد برای حضور در همایش سمنان جالب بود.  از همه شما متشکرم.

امیدوارم پایان همایش امسال شروع خوبی باشد برای همایش سال آینده. گرچه همواره کاستی هایی ممکن است وجود داشته باشد اما باید تلاش کرد بر آنها غلبه کرد. به نظر من توانمندی دانشجویان دانشگاه سمنان بسیار فراتر از مشکلات است. اگر میم مشکلات را برداریم شکلات باقی خواهد ماند. با شیرینی شکلات به نبرد با ناملایمات باید رفت.

از خانم صابری خستگی ناپذیر نیز که به عنوان مشاور انجمن همواره راهنمای دانشجویان بوده اند بسیار متشکرم. بی شک به پشتوانه ایشان بسیاری از مشکلات شما در طی همایش رفع شده است.

 

 

/ 5 نظر / 24 بازدید
دیگه دیگه

به سلامتی اونایی که اگه صد لایه ایزوگامشون هم بکنن بازم معرفت ازشون چیکه میکنه...بزن زنگو (-:

زماني

سلام و درود بر همه كتابداران شكست ناپذير از برگزاري اين همايش بسيار راضي و خوشنود شدم. ضمن اينكه دانشجويان دانشگاه پيام نور دامغان هم با حضور سبزشان زينت خوبي به اين همايش داده بودند. به هر حال از تمامي دست اندركاران اين همايش از جمله خانم صابري و آقاي معرفت و تمامي دانشجويان انجمن (...) خسته نباشيد مي گم و كمال تشكر را دارم. اميد است در برگزاري همايشها و كنفرانسهاي آينده موفق تر باشند هميشه پاينده باشيد زماني

مینا عسکری مایانی

از شما هم تشکر می نماییم! ان شالله همیشه از وجود با ارزش استادانی چون شما بهره ی لازم را ببریم!

مینا عسکری مایانی

از شما هم تشکر می نماییم! ان شالله همیشه از وجود با ارزش استادانی چون شما بهره ی لازم را ببریم!

saleh

از زحمات شما هم متشکریم آقای معرفت. از اینکه همیشه پشتیبان ما بودیم هم ممنونیم. بنده شخصا مدیون زحمات شما هستم. از این یه تیکه هم خیلی خوشم اومد "اگر میم مشکلات را برداریم شکلات باقی خواهد ماند. با شیرینی شکلات به نبرد با ناملایمات باید رفت." مخصوصا قسمت شکلات و شیرنی !!!!