زمان های طلایی برای مطالعه!

با سلام و احترام

دیشب داشتم کتاب جالب "کتاب باید هلو باشد" را می خواندم. این کتاب را چندبار تا کنون خوانده ام ولی بازهم برخی نکاتی که در آن مطرح شده است جالب است برایم.

یکی از نکاتی که در آن کتاب به آن اشاره شده است مطالعه در همه جا و همه لحظات می باشد. استفاده از زمان های طلایی در مطالعه می تواند به کمبود وقت برای مطالعه پاسخ دهد. چه بسیار افرادی که در زمان های پنج تا ده دقیقه ای که در زندگی روزمره ما بسیار زیادند، توانسته اند کتابهای چند جلدی را مطالعه کنند. این نکته ای است که من هم سعی می کنم بتوانم از آن بهره گیرم. در عین حال همیشه دیگران را هم به توجه به این نکته دعوت میکنم.

معرفت

/ 2 نظر / 4 بازدید
یه دانشجو

سلام به دوستان عزیز. من به عنوان تکلیف یکی از درسهام ، یک نظرسنجی آن لاین ساخته ام که می خواستم خواهش کنم توش شرکت کنید. دربارۀ خارج و خارج رفتن هست. زیاد وقتتونو نمی گیره. لینکش اینه : http://www.eSurveysPro.com/Survey.aspx?id=bf0e7015-ce18-4da9-8234-f79e80ce01b8 پیشاپیش ممنون. (تنها نکته اینه که اگر مقیم ایران هستید نظرسنجی رو پاسخ بدید. چون سوالات طوری طراحی شده که به فردی که مقیم خارجه مرتبط نمیشه. )

مریم عمروانی

خدایا چقدر فرصت های طلایی ام را سیاه کرده ام به امید استفاده ی بهینه از فرصت های باقای مانده و در سال اصلاح الگوی مصرف بیا یید وقت را هدر ندهیم حتی لحظه ای