مهربانی به نام پدر!

با سلام و احترام

گاهی اوقات اتفاقاتی برای انسان پیش می آید که قدر دوستان، آشنایان و نزدیکانش را بیشتر درک می کنه. دیروز خبر ناگوار درگذشت پدر یکی از دانشجویان را شنیدم. خیلی متاثر شدم. یاد دوران دانشجویی خودم افتادم. روزی که پدر یکی از همکلاسیهایمان فوت کرد  و ما چند نفری رفتیم بیرجند برای تسلیت. همچنین یاد محسن سلیمانی و درگذشت پدرش افتادم. همان سالها یک متنی نوشته بودم دیروز دوباره آن متن راخواندم. امیدوارم قدر همدیگر را بیشتر بدانیم. بویژه قدر پدر و مادر، فرشتگان آبی آسمان زندگانی.

معرفت

/ 5 نظر / 5 بازدید
گنج خانلو

ما هم به ایشان تسلیت می گوییم امیدواریم غم آخرشان باشد. از خدا می خواهم صبر را همچون نگاه عاشقانه پدر به قلب دوست مهربانم هدیه نمایید. صبر را باید از انسان آموخت چرا که این عبارت فقط واژه رویایی است که می گویند صبر را باید از کوه آموخت، زیرا کوه احساس ندارد تا فشار و احساس انسان را که از ژرفای وجود او که هزار برابر گرمتر و داغ تر از ماگمای درون کوه است را تحمل کند.

کتابدار

ما هم از صمیم قلب به ایشون تسلیت می گوییم

من هم تسلیت میگم امیداورم غم آخرشو ن باشه

ناشناس

واقعا در ان دنیای بی کران نعمتی به زیبایی پدرو مادر وجود ندارد مخصوصا برای کسی مثل من بچه ننه.

محسن سلیمانی

پدرم دیده بسویت نگران است هنوز ؛ غم نادیدن تو سخت گران است هنوز؛امیدوارم سایه پدر برسر شما مستدام باشد و از نعمتش بهره مند باشید ؛ از ابراز همدردی شما در آن سال بسیار ممنونم واقعا وقتی که یادم میاد می بینم که هنوز غم آنسال در ناخودآگاه ذهنم است و این شما همکلاسی های عزیزم بودید که مرا دلداری دادین