اعلام نتایج داوری مقالات همایش بین المللی "گویش های مناطق کویری ایران"

با سلام و احترام

در وب سایت رسمی دانشگاه سمنان امروز  این خبر منتشر شد: "نتایج داوری مقالات همایش بین المللی "گویش های مناطق کویری ایران" اعلام شد. علاقه مندان به پایگاه الکترونیکی همایش به نشانی http://gooyeshconf.semnan.ac.ir مراجعه فرمایند."

به سرکار خانم سمیه سیروسی، دبیر محترم انجمن علمی دانشجویی کتابداری و اطلاع رسانی دانشگاه سمنان، تبریک می گوییم. ظاهرا مقاله ایشان هم با عنوان " کتابشناسی توصیفی 32 ساله گویش استان سمنان (از سال 1357 تا سال 1389)"  در این همایش بین المللی پذیرفته شده است.  مجددا موفقیت ایشان را تبریک می گویم. امیدوارم شاهد موفقیت های روزافزون دانشجویان کتابداری در عرصه های علمی و فرهنگی باشیم.

معرفت

/ 7 نظر / 44 بازدید
سمانه

سلام من هم تبریک می گم موفق باشید

سمانه

سلام موفق باشید تبریک

پاکدامن و اصنافی

ما نیز این موفقیت را به گروه محترم کتابداری و اطلاع رسانی سمنان و همچنین شخص سرکار خانم سیروسی تبریک میگوییم امیدواریم در تمامی مراحل زندگی خود موفق و پیروز باشید بهشتی باشید[گل]

کتابدار

سلام من هم به شما و خانم سیروسی تبریک می گویم و امیدوارم که موفق باشند

معصومه زودرنج

من هم این موفقیت به دوست خوبم سمیه تبریک میگم و امیدوارم باز هم شاهد موفقیت های اینچنینی از ایشون باشیم

مریم عمروانی

به نظر من این موفقیت ها حاصل تلاش و زحمت هایی است که جناب استاد معرفت می کشند و همواره سعی می کنند دانشجویان را تشویق و ترغیب به چنین کارهای سودمند نمایند. ایشان همیشه دارای ایده های جذاب و ناب هستند. دیدگاه مثبت و روحیه تلاش و کارآفرینی که در ایشان وجود دارد همیشه امید را در دل ما زنده میکنند. امیدوارم که همیشه موفق باشند. با وجود ایشان همیشه شاهد این موفقیت ها خواهیم بود. به امید ارتقا روز افزون گروه ارجمند کتابداری و اطلاع رسانی دانشگاه سمنان.

کنج خانلو

بنده نیز به خانم سیروسی و آقای معرفت (به خاطر انگیزه و کمک به ایشان هم قدردانی می کنم و هم تبریک می گویم ) [تایید]