معرفت بلاگ

یادداشت ها و دلمشغولیها و مسائل مرتبط با موضوعات حرفه ای

آمادگی برای دفاع از پایان نامه دکتری
ساعت ٥:٢٤ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳٩٦  کلمات کلیدی: آمادگی برای دفاع از پایان نامه دکتری ، دکتر یزدان منصوریان ، امیر وفائیان ، محمود سنگری

درود

امروز یکشنبه است و روز سه شنبه بیست تیرماه (96) قرار است جلسه دفاع از پایان نامه دکترای بنده در دانشگاه خوارزمی برگزار شود. وقتی به عقب باز می گردم و این چهارسال متلاطم را می نگرم، چیزی جز رنگ های شاد و سبز نمی یابم. روزهای سخت رفت و آمد به کرج گرچه گاهی طاقت فرسا بود اما شادی ملاقات با امیر و محمود و دکتر منصوریان عزیز آنرا دلچسب می کرد.

گاهی که قطرات اشک دخترم ستایش در دوری از یکدیگر را به یاد می آورم، دلم نمی خواهد آن روزها تکرار شود اما شیرینی بازگشت از دانشگاه و ملاقات با ستایش عزیزم لحظه های دوری از ایشان را گوارا می کرد.

روزهای عمر مثل برق و باد می گذرند و خدا را شکر که همیشه خاطرات شیرین  ماندگار هستند. گاهی خیلی زود دیر می شود... افسوس که قدر لحظه ها را نمی دانیم...

امیدوارم پس از دفاع بتوانم با قدرت بیشتری به کار و پژوهش بپردازم. برای همه همکلاسی ها و دوستانم بویژه محمود و امیر عزیز آرزوی تندرستی و شادکامی دارم. برایشان آرزومند روزهای خوش و خوب هستم. امیدوارم زودتر بتوانند به مرحله دفاع برسند.

با احترام