معرفت بلاگ

یادداشت ها و دلمشغولیها و مسائل مرتبط با موضوعات حرفه ای

نرم نرمک می رسد اینک بهار!
ساعت ٩:٠۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٤ اسفند ۱۳٩۳  کلمات کلیدی: تبریک سال 1394

درود بر شما

اکنون که در واپسین روزهای سال 1393 هستیم، زمان به شدت و تندی می گذرد. روزهای اول سال، وقتی نگاهی به تقویم می اندازی از فراز و نشیب آن و از طولانی بودن سال دلت می لرزد. اما، اکنون که چند روزی به پایان سال نمانده است، دلت قرص است. سالی جدید در پیش روی است و سال گذشته با تمامی شیرینی ها و سختی هایش رو به اتمام است. سالی که گذشت، برای من حداقل سال تلاس و کوشش بود. سالی که با دوستانی خوب به سر شد. با محمود سنگری عزیز، با امیر خان وفائیان، با سیامک محبوب عزیز، با رامین نادری و همچنین سایر همکلاس دوره دکتری خانم ها نویدی، دانایی، نیک نیا، اله بخش، امامی و بهی مهر روزهای خوبی را پست سر گذراندیم. روزهای سرشار از خاطره و مهربانی، روزهایی که گاهی با نگرانی همراه بود و گاهی با آرامش و مهربانی.

روزهایی که شاید دیگر باز نگردد. روزهایی که گاهی چنان منحصربفرد بود که شایستگی ثبت در تاریخ را دارد. روزهایی که با امیر وفائیان، در مترو شاداب و خندان بودیم. به سختی با هم خداحافظی می کردیم و نمی خواستیم از هم جدا شویم. روزهایی که با محمود عزیز پیگیر آزمون زبان بودیم یا خرید کتاب و نوشتن مقاله و پیگیری انتشار مصاحبه و ....

روزهایی که منتظر سیامک عزیز بودیم تا نظریات و فرانظریه ها را با رامین نادری دوره کنیم! روزهای طلایی و بازنگشتی!

امسال هم گذشت. امیدوارم سال جدید، سالی پرپار برای همه باشد. سالی که در آن مردم عزیزمان ایران، خندان و شاداب تر باشند. سالی که مهربانی ها بیشتر از قبل باشد. سالی که امیدوارتر به آینده باشیم.

سال نو پیشاپیش مبارک!

با احترا

معرفت