معرفت بلاگ

یادداشت ها و دلمشغولیها و مسائل مرتبط با موضوعات حرفه ای

برگزاری سخنرانی و جلسه پرسش و پاسخ در حوزه کتابداری در دانشگاه سمنان!
ساعت ۱:٤٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

با سلام و احترام

صبح امروز ١٣ اردیبهشت، دانشکده روان شناسی سمنان به میزبانی گروه کتابداری و به همت انجمن علمی دانشجویی کتابداری میزبان سه تن از کتابداران عزیز بود. دکتر افشین موسوی، عضو هیات علمی گروه کتابداری بابل، آقای مقدس زاده، دانشجوی دوره دکترای کتابداری در دانشگاه میسور هند و جناب آقای موسی یمینی این سه عزیز بودند. سخنران اول آقای مقدس زاده بودند که در خصوص قابلیت های رشته کتابداری و اطلاع رسانی صحبت کردند به دنبال ایشان دکتر موسوی در خصوص آینده رشته کتابداری و اطلاع رسانی صحبت کرند و در جلسه پرسش و پاسخ که با حضور اکثریتی دانشجویان کتابداری و کتابداران دانشگاه همراه بود میهمانان محترم به پرسش ها و چالش های ذهنی کتابداران جوان دانشگاه سمنان پاسخ دادند.

برنامه خوبی که امیدوار به تداوم آن هستیم.

معرفت


 
بازدید دانشجویان کتابداری از کتابخانه کانون پرورش فکری کودکان سمنان!
ساعت ۱:٤٤ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

با سلام و احترام

هفته گذشته دانشجویان گروه کتابداری دانشکده روانشناسی به بازدید کتابخانه کانون پرورش فکری کودکان سمنان رفتند .این بازدید را در راستای ارتقاء دانسته های علمی دانشجویان این گروه بود. گروه کتابداری در طول سال، بازدید های مختلفی را برای دانشجویان در نظر گرفته است.بازدید اخیر نیز جهت آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با کتابخانه های تخصصی کودکان و روشهای عملی اداره اینگونه کتابخانه ها انجام شد. از سرکار خانم دامغانیان مسئول کتابخانه کانون پرورش فکری کودکان نیز به خاطر قبول زحمت و معرفی کتابخانه به دانشجویان متشکرم.

معرفت


 
نمایشگاه رسانه های دیجیتال سمنان!
ساعت ٤:٥٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

با سلام و احترام

به مدت شش روز سمنان، پذیرای بازدیدکنندگان از نمایشگاه رسانه های دیجیتال خواهد بود. خبر خوب برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال در اولین روزهای اردیبهشت می تواند نویدگر برنامه های علمی و اجتماعی مناسب دیگر ی باشد که تحرک و شادابی را در بین مردم بیشتر نماید. مثل برنامه پیاده روی که قرار است در روز جمعه سوم اردیبهشت در سمنان برگزار گردد. ظاهرا، سالی که نکوست از بهارش پیداست...

معرفت