معرفت بلاگ

یادداشت ها و دلمشغولیها و مسائل مرتبط با موضوعات حرفه ای

گزارش برگزاری همایش سواد اطلاعاتی در دانشگاه سمنان!
ساعت ٩:۱٠ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢٩ فروردین ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

با سلام و احترام

گزارش برگزاری همایش سواد اطلاعاتی در دانشگاه سمنان برگرفته از سایت خبری لیزنا در این قسمت قابل مشاهده است. از دانشجویان محترمی که این گزارش را انتشار  داده اند متشکرم.

معرفت


 
همایش سواد اطلاعاتی در دانشگاه سمنان!
ساعت ٩:۱۸ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢٦ فروردین ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

با سلام و احترام

صبح دیروز چهارشنبه ٢۵ فروردین ٨٩ دانشگاه سمنان در محل دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی میزبان برگزاری همایش "سواد اطلاعاتی: کابردها و چشم اندازها" بود. این همایش که با تلاش جمعی دانشجویان کتابداری دانشگاه سمنان برگزار شده بود، با ارائه سخنرانی و نمایش پوستر های برگزیده و جلسه پرسش و پاسخ و پنل نقد مقالات ارائه شده در همایش به پایان رسید.

جا دارد از دانشجویان پرتلاش کتابداری که در برگزاری همایش بسیار زحمت کشیدند قدردانی شود. از دبیر انجمن علمی، سرکار خانم سیروسی، و دوستانش در انجمن از دانشجویان ورودی ٨٨ و ٨٧ که شاهد تلاش بی وققه و همدلی آنها در برگزاری مناسبتر همایش بودم، بسیار متشکرم. امیدوارم نقاط قوت همایش انگیزه لازم برای برگزاری همایش سال آینده را در آنها تقویت کند.

معرفت


 
زود برگرد!
ساعت ٢:٢۱ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢۳ فروردین ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

با سلام و احترام

بهار با طراوت ها و زیبایی هایش، روح و جان  هر انسانی را به وجد می آورد. چندی پیش وقتی  یادداشت هایم را ورق می زدم، به شعری از خانم نجمه زارع برخوردم که سال ها پیش در یکی از روزنامه های کشور خوانده و آنرا یادداشت کرده بودم. وقتی دیروز محسن سلیمانی، همکلاسی و دوست عزیزم، در حرکتی غافلگیرانه تماس گرفت و مرا به یاد دوران خوب و خوش دانشجویی انداخت،‌سرشار از احساس شادی شدم. امروز که این یادداشت را می نویسم به نظرم رسید شعر خانم زارع را به فراخور وضعیت محسن عزیز در این یادداشت بیاورم.شاید هم  محسن روزی آنرا بخواند.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید....

"زود برگرد"

خدا پشت و پناهت، زود برگرد    

فدای شکل ماهت، زود برگرد

هوا سرد است، شالت را بینداز

بگیر اینهم کلاهت، زود برگرد

ببین! اینگونه نگذاری بماند

دو چشمانم براهت، زود برگرد

دلم را می شکانی ای مسافر

به جبران گناهت، زود برگرد

برایت نیست جایی مثل خانه

بسوی زادگاهت زود برگرد

بیا از زیر قرآنم گذر کن

خدا پشت و پناهت زود برگرد"

 

امیدوارم محسن هم زود برگردد... ان شاالله

باتشکر

معرفت